O nás

Čo sú H-RÚŠKY?

Sme reklamná agentúra Hi-Reklama. V tejto mimoriadnej situácii sme spojili naše dlhoročné skúsenosti, unikátne technológie, kreativitu a splodili sme H-RÚŠKY, hravé rúška pre každého!

hireklama budova

 

  • dvojvrstvové
  • žiarivé farby
  • 100 % bavlna a polyesterové mikrovlákno
  • uchytenie pomocou elastických gumičiek

Ďalšie informácie
Dizajnové ochranné rúško na tvár. Rúško sa skladá z dvoch vrstiev. Vnútorná strana je zo 100 % bavlny. Vonkajšia strana je vyrobená z mikrovlákna, ktoré obmedzuje priepustnosť mikroorganizmov vďaka svojej hustej štruktúre, bez obmedzenia priedušnosti.

Rúška sú potlačené technológiou sublimácie na vodnej báze, ktorá je zdravotne nezávadná. Vďaka unikátnej sublimačnej tlači ostáva grafický motív trvácny a odolný voči opätovnému praniu a ani časom nevybledne. Rúška odporúčame vyprať pred prvým a následne po každom použití pri teplote 60 °C a po vysušení vyžehliť z vnútornej strany pre lepšiu ochranu.

Vyrobené na Slovensku.
Doba dodania (bez prepravy) je maximálne 5 pracovných dní.

Rúška vyrábame v troch veľkostiach (M, S, XS). Univerzálnu veľkosť M odporúčame mužom, prípadne aj ženám. Veľkosť S odporúčame ženám, väčším deťom a útlejším osobám. Veľkosť XS je vhodná iba pre malé deti a deti predškolského veku.