Nové spôsoby dopravy a platby na našom eshope

Objednaný tovar doručujeme nasledovnými spôsobmi:

Elektronické platby za tovar z e-shopu zabezpečuje spoločnosť Trust Pay, a. s., spoločnosť má certifikát PCI DSS Level 1, ktorý spĺňa prísne kritéria kartových asociácií. Platobná brána umožňuje platiť platobnou kartou alebo cez platobný príkaz priamo na stránke príslušnej banky. Platba na dobierku je za príplatok 1 € s DPH. Pri personalizovaných produktoch, ktoré vyrábame podľa vašej predstavy, napríklad s konkrétnym menom a podobne, je potrebné platbu za tovar uhradiť vopred. Takto špecificky na mieru vyrobený produkt neodosielame na dobierku. Ceny uvedené na webstránke sú uvedené v € a nezahŕňajú poštovné, ktoré sú stanovené samostatne. Ceny sú uvádzané s DPH. Spoločnosť Hi-Reklama, s.r.o. si vyhradzuje právo neponúkať všetky spôsoby platby nepretržite a alternatívne zmeniť spôsob platby.

Na prepravu balíčkov využíva predávajúci kuriérsku spoločnosť Direct Parcel Distribution SK s.r.o. (ďalej DPD), Packetu (bývala Zásielkovňa) a Slovenskú poštu.

Kuriérska spoločnosť DPD: cena za prepravu balíka na adresu zvolenú zákazníkom je 4,00 € s DPH.

Packeta: cena za prepravu balíka na výdajné miesto Packety je 3,00 € s DPH.

Slovenská pošta ako klasická listovú zásielka do 100 g. Cena za prepravu listovej zásielky na adresu je 2,00 € s DPH (doručenie do 2 dní od odoslania).

Osobný odber zadarmo na ulici Komenského 11/A, 040 01 Košice, sídlo spoločnosti Hi-Reklama s.r.o., PO – PIA: 8.00 – 16.30 hod

Bezplatná preprava pri nákupe tovaru v hodnote minimálne 99 € s DPH.